• Çağrı Merkezi: 0216 495 00 58
  • E-Posta: info@aetatak.com
  • E-KATALOG

İnşaat Taahhüt

Ülkemizde ve dünyada nüfus artışı ile ihtiyaçların da aynı oranda artması değişen teknolojinin hızla yenilenmesine niçin olmuştur. Buna bağlı olarak üretime dönük yatırımlar, tesis kurma çalışmalarındaki yoğun talepleri ve bu tesisleri kuracak tecrübeli, ciddi teknolojik gelişmelere açık, uygulamada tecrübeli kadrolara sahip, zamana karşı yarışan firmaların gerekliliğini gündeme getirmiştir.

AET ATAK bu amaçlara yönelik olarak kurulmuş, özel sektör anlayışı ile çalışan ciddi bir firmadır. Kuruluşundan günümüze kadar gerek bölgenin kalkınmasında gerekse istihdam mevzusunda verdiği hizmetler bakımından önemli mesafeler kat etmiştir. İnşaat, proje tasarım, mühendislik hizmetleri, danışmanlık, anahtar teslim uygulamalar ve genel müteahhitlik mevzularında uzman bir kadro ile sektöründe hizmet veren bir firmadır. Hedefimiz tüm işlerde işverenin olumlu izlenimine sahip olarak daha nitelikli projelere imza atmaktır.

Taahhüt Hizmetleri:

İnşaat taahhüdü: Gerek resmi ve gerekse özel sektör yatırımcı müesseselerinin hazırlattığı projelere dayalı olarak çeşitli usullerle ihale edilen işlerin inşaat taahhüt hizmetlerini yüklenebilmektedir.

Proje-İnşaat taahhüdü: Yatırımcı müesseseların talebine bakılırsa yatırım sahasının etüdü, proje ve ruhsat işlemlerinin yürütülmesi ve yatırmcı tarafınca tercih edilen alternatifin projelendirilerek inşaat işleriyle birlikte yüklenilmesi sürecini kapsamaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat taahhüdü: Bu yöntemle söz konusu yatırımın fizibilitesi, projelendirilmesi, inşaat işleri yanında ek olarak teçhizatı ve tefrişatı ile beraber işletmeye alınması dahil her türlü mühendislik ve işletmecilik hizmetlerinin yüklenilmesi söz konusudur.